Jesteś tutaj: Tanie noclegi Tanie noclegi zachodniopomorskie Tanie noclegi Mielno Noclegi - pokoje u Damiana w Mielnie

Aktualna galeria zdjęć (Kliknij napis zdjęcia, album i wybierz pokój), pokoje, obiekt plac zabaw i dane na stronie Jeżeli lubicie wypoczywać w spokoju w czystych domowych warunkach, to ta oferta jest dla Was.

 

Proponujemy Państwu wypoczynek przez cały rok, oferując pokoje 1,2,3 i 4 osobowe i 2-pokojowe studio, wszystkie wyposażone są w telewizor, czajnik, mikrofalę, szkło i naczynia.

 

Lodówka i łazienka również znajdują się w pokojach pełny węzeł sanitarny. Możliwość wypożyczenia skuterów lub quada dostęp do internetu - wi-fi.

 

Obiekt z pokojami gościnnymi znajduje się w spokojnej i bezpiecznej części Mielna i jest wolnostojący. Na terenie posesji jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany kamerami parking strzeżony, duży, murowany grill, oczko wodne bez piranii, ale z kolorowymi rybkami i z fontannami, a najważniejsze - bezstresowa atmosfera, nie wspomnę, jaki spokój i cisza, a gospodarz?

 

super - nie warczy, ma poczucie humoru i gorąco zaprasza na wypoczynek do siebie, ale uprzedzam sprzedaję pokoje - nie mylić z pogodą, za którą jest osobna opłata w domu bożym, no i profilaktycznie na zadatki od Was - spragnionych wody, słońca, spokoju i flaszeczki zimnego piwa na urlopie (dotyczy tylko sezonu letniego) podaję nr konta,

-

Bank PKO SA cennik dane do wpłaty na mojej stronie www

-

NOCLEGI PRACOWNICZE  Koszalin okolice 

Wynajęcie zbiorowe obiektu, przez firmy, przedsiębiorstwa, zakłady remontowo budowlane, służby mundurowe, studenci, itp. nie wymienione. - osobo doba 25 zł przy pobycie jedno - dwudniowym cena może uleć zmianie (oferta nie dotyczy pobytu wypoczynkowo-turystycznego.) 

       
brak danych
brak rabatów
Czajnik
Dostęp do TV
Internet WiFi
Lodówka
Obiekt kamerowany
Ognisko, Grill
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Prysznic
Radio
Wypożyczalnia rowerów
Wypożyczalnia sprzętu plażowego

brak danych

Noclegi - pokoje u Damiana w Mielnie

Mielno, ul. Kochanowskiego 17

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

5259

Popularność obiektu

6€ - 13€

25PLN - 55PLN


Mówimy w językach:

Polski
Apartament

polecane obiekty

Popularne Miasta

Zamknij
Zamknij
Zamknij