"Chatka Puchatka" to nowy całoroczny dom zbudowany z bali, w spokojnej, willowej okolicy przy ul. Jasnej 3b.

 

Bardzo dobry dojazd, przebiegające kilkadziesiąt metrów obok szlaki turystyczne i położony w odległości ok 100 metrów wyciąg narciarski "Nowa Osada", czyni to miejsce atrakcyjnym o każdej porze roku.

 
Od centrum Wisły, Chatkę dzieli 20 minutowy spacer nadrzecznym deptakiem, ale lokalnych smakołyków można też spróbować w pobliskiej "Karczmie Beskidzkiej" (200 m).


Tym, którzy cenią sobie kameralną atmosferę i odpoczynek w gronie bliskich i przyjaciół, polecamy wynajęcie całej „Chatki”. Wtedy przestronna jadalnia może stać się miejscem długich, wspólnych biesiad, a salon - wieczorów spędzanych w cieple kominka. Pięć sypialni z niezależnymi łazienkami, pomieści do 14 osób.Istnieje też możliwość wynajęcia poszczególnych pokojów.


W takiej sytuacji, "Chatka Puchatka" dysponuje niezależnym apartamentem z sypialnią, łazienką i pokojem kominkowym, czterema dwu- i trzyosobowymi pokojami na piętrze (każdy z osobną łazienką), kuchnią, jadalnią oraz dużym zadaszonym tarasem. Wszystkie pokoje i salon kominkowy wyposażone są w TV SAT, a w całym obiekcie działa internet WiFi. Parking przed domem pomieści 6-7 samochodów i można go zamknąć przed nieproszonymi gośćmi.

       
do dworca PKP
3 km
do dworca PKS
200 m
do lasu
100 m
do rzeki
200 m
do wyciągu narciarskiego
100 m


brak rabatów
Czajnik
Dostęp do TV
Internet WiFi
Lodówka
Ognisko, Grill
Ogólnodostępna kuchnia
Parking
Prysznic
Taras

brak danych

Chatka Puchatka

Wisła, ul. Jasna 3 b

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

6056

Popularność obiektu

8€ - 12€

35PLN - 50PLN


Mówimy w językach:

Polski
Pokój 1-osobowy 1 0
Pokój 2-osobowy 5
Pokój 3-osobowy 4
Pokój 4-osobowy 2
Apartament 1

polecane obiekty

Popularne Miasta

Zamknij
Zamknij
Zamknij